OFERTA

Firma Aromal Food Adds specjalizuje się w produkcji aromatów spożywczych na nośniku spirytusowym (bezglikolowym)

Oferujemy duży asortyment aromatów w tym aromatów podstawowych i aromatów z funkcją inhibitora:

 • aromat pieczywa

 • aromat waniliowy

 • aromat karmelowy

 • aromat rumowy

 • aromat orzech laskowy

 • aromat śmietankowy

 • aromat adwokatowy

 • aromat kokosowy

 • aromat zabajone

 • aromat karmel-adwokat

 • aromat migdałowy

 • aromat pomarańczowy

 • aromat truskawkowy

 • aromat cytrynowy

 • aromat ananasowy

 • aromat czekoladowy

Dostępność

Termin oczekiwania na indywidualne zamówienia wynosi aktualnie ok.5-10 dni w zależności od aromatu.

Na życzenie klienta wykonujemy indywidualne projekty.

Komponujemy lub proponujemy gotowe zestawy aromatów z funkcją inhibitora bakterii, grzybów i pleśni dobrane do potrzeb i rodzajów wyrobów.

Zaletą naszych aromatów jest bardzo dobra jakość użytych surowców, profesjonalne i wypróbowane receptury, duża wydajność aromatu oraz bardzo atrakcyjne ceny jak na tak wysokie właściwości wyrobu.

Aromaty spirytusowe naszej firmy są bardzo trwałe i wydajne

Aromaty spirytusowe naszej firmy są bardzo trwałe i wydajne, a dzięki nośnikowi spirytusowemu nie tylko łatwiej lokują się w produktach, ale również ze względu na użyty nośnik spulchniają wyroby, poprawiają ich jakość i przedłużają trwałość wyrobu. Zastosowany nośnik spirytusowy poza walorami smakowymi i wysycającymi smak pełni również w pewnych warunkach rolę antyseptyczną i rolę inhibitora pleśni co poprawia i umacnia trwałość wyrobów oraz urealnia w praktyce zwykle długie terminy trwałości niektórych wyrobów gotowych.

Dzięki nośnikowi spirytusowemu wykluczamy jednocześnie z produktów gotowych charakterystyczny dla nośników glikolowych mdły i często nieprzyjemny posmak w wyrobie. Nośnik alkoholowy zwykle delikatnie wysyca i subtelnie podkreśla wszystkie przyjemne zapachy emitowane z wyrobu, tym samym nadaje się zarówno do wyrobów słodkich jak i słonych.

Produkty firmy Produkty firmy Aromal Food Adds to najwyższej jakości wyroby, opracowane przez polskich technologów, zgodnie z rygorystycznymi normami obowiązującymi w Polsce. Stworzone zostały dla potrzeb ludzi najbardziej wymagających i stale dla nich udoskonalane. Ich przystępna cena oraz utrzymywana od wielu lat wysoka jakość powoduje, że kolejni nabywcy darzą je zaufaniem i uznaniem. Realizujemy wejście w nowe segmenty rynku z nowymi produktami, bazującymi na tradycyjnych i sprawdzonych recepturach.

Dostarczamy na zamówienie próbki naszych aromatów

Dla wszystkich klientów, w celu sprawdzenia jakości naszych wyrobów, dostarczamy na zamówienie próbki naszych aromatów w pojemnikach o pojemności 0,5 litr lub mniejszych. Próbki oferowane są w cenach hurtowych obniżonych o 50% dla każdej pierwszej próbki zamawianego aromatu.

Pochodzenie składników wchodzących w skład aromatów spożywczych
służących do wytwarzania artykułów spożywczych

1. Substancje aromatyczne (substancje posiadają pełną dokumentację jakościową):

Pochodzenie SIGMA –ALDRICH sp. z o.o.,
ul. Szelągowska 30, 61-626 Poznań

Wiodący w branży dostawca dodatków do żywności i ponad 350 substancji do produkcji żywności o najwyższej jakości zgodnych z:
Rozporządzenie EU 1334/2008
Rozporządzenie EU 178/2002

Ponadto, wszystkie używane przez nas substancje aromatyzujące znajdują się na liście „Unijnego wykazu środków aromatyzujących i materiałów źródłowych” (Rozporządzenie wykonawcze komisji (UE) nr 872/2012 z dnia 01 października 2012 r. – załącznik nr 1) lub są substancjami, które znajdują się w „Wykazie dozwolonych substancji dodatkowych stosowanych do żywności” znajdujących się w załączniku nr 1 do Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 22 listopada 2010 r. (Dz. U. Nr 232, poz. 1525) i stosowane są w ilościach minimalnych, wystarczających do uzyskania pożądanego stopnia aromatyzacji produktu końcowego.

2. Alkohol etylowy (alkohol posiada Świadectwo Jakości Kontroli):

Pochodzenie AKWAWIT – POLMOS spółka akcyjna,
ul. Monopolowa 4, 51-501 Wrocław

Jeden z wiodących liderów polskiego i europejskiego rynku spirytusowego. Należy do wiodących producentów alkoholu rolniczego. Firma stosuje najwyższą jakość alkoholu, oraz najnowocześniejszą technologię rektyfikacji. Surowce są stale nadzorowane pod względem jakości i pochodzenia. Dzięki temu produkowane przez AKWAWIT gatunki alkoholu etylowego osiągają zawsze powtarzalne parametry organoleptyczne i fizykochemiczne i są charakterystyczne dla użytego surowca.

3. Woda demineralizowana (woda posiada certyfikat produktu oraz aktualne wyniki badań fizykochemicznych i mikrobiologicznych):

Pochodzenie NANO-TECH Paweł Siejko,
ul. Willowa 48, 05-410 Michalin

Firma korzysta z własnego ujęcia wody, co ma decydujący wpływ na jakość produkowanej wody demineralizowanej. Należy do wiodących producentów wody demineralizowanej w kraju. Prawdopodobnie jako jedyna firma w Polsce, oferuje wodę zabezpieczoną przed rozwojem drobnoustrojów.