O FIRMIE

AROMAL Food Adds
sp. z o.o. sp. k.
z siedzibą w Brzesku ul. Topolowa 3

AROMAL FOOD ADDS spółka z o.o. sp. komandytowa z siedzibą w Brzesku ul. Topolowa 3 to producent wysokiej jakości produktów i półproduktów przeznaczonych do produkcji i wytwarzania artykułów spożywczych.

Na rynku działamy od roku 2011 i jesteśmy polską firmą z 100% polskim kapitałem. Wysoką i niezmienną jakość wytwarzanych wyrobów osiągamy dzięki użyciu wysokiej jakości surowców, wykwalifikowanej kadrze, specyficznie prowadzonym procesom produkcyjnym oraz bardzo wnikliwej kontroli procesów technologicznych.

Posiadamy i ciągle doskonalimy zakładowy system HACCP. Nasze laboratorium i zatrudniani technolodzy wzmacniają skutecznie system kontroli jakości. Konsumenci otrzymują tym samym gwarancję bezpieczeństwa i jakości wytwarzanych w naszym zakładzie produktów. Doceniają to renomowani i profesjonalni odbiorcy działający od lat w segmencie B2B.

WSZYSTKIE PRODUKTY AROMAL FOOD ADDS POSIADAJĄ atesty zakładowe i w zależności od indywidualnego składu nadają się zarówno do wyrobów poddawanych obróbce termicznej jak i produkowanych "na zimno".

Wysoka i niezmienna jakość wytwarzanych wyrobów

  • jesteśmy producentem wysokiej jakości aromatów płynnych na nośniku spirytusowym (mieszanin substancji zapachowych) przeznaczonych i stosowanych do wytwarzania artykułów spożywczych i napojów bezalkoholowych o rzeczywistej objętościowej mocy alkoholu nieprzekraczającej 1,2% objętości,

  • jesteśmy producentem markowych półproduktów na bazie różnych alkoholi przeznaczonych do flambirowania i przyprawiania artykułów spożywczych w trakcie ich wytwarzania w szczególności gotowania sosów i potraw),

  • jesteśmy producentem wyrobów będących inhibitorami bakterii, pleśni i grzybów w tym które w znaczący sposób przedłużają trwałości artykułów spożywczych. Wyroby nasze stosowane w specyficzny sposób i w podanych przez nas warunkach maja działanie bakteriobójcze i grzybobójcze zachowując właściwości wyrobów poprawiających zapach i smak finalnych produktów spożywczych,

  • jesteśmy producentem innych wysoce specjalistycznych wyrobów, wytwarzanych również na indywidualne zamówienia klienta, stanowiących swoiste i harmonijne kompozycje tworzone na bazie alkoholu etylowego i dedykowane dla przemysłów spożywczego, gastronomicznego, piekarniczego i cukierniczego, które w wyniku specjalnego dozowania, podnoszą jakość artykułów spożywczych.